Wacom Bamboo Slate

139.99 

Viimati uuendatud 08/03/2023 15:18
SKU: 494926861998 Kategooria:
Lisa oma ülevaade
Lisa soovinimekirjaLisatud soovinimekirjaSoovide nimekirjast eemaldatud 0

Wacom Bamboo Slate on tahvelarvuti, mis on mõeldud eriti neile, kes soovivad oma märkmeid, joonistusi ja ideid paberile joonistada ja kirjutada, kuid samal ajal neid ka digitaalselt salvestada. See on suurepärane vahend kunstnikele, disaineritele, õpilastele ja kõigile, kes soovivad omada kõik oma märkmed ühes kohas ja kergesti kättesaadavad.

Wacom Bamboo Slate’i suurimaks eeliseks on selle funktsionaalsus. See võimaldab kasutajatel joonistada või kirjutada paberile ning seejärel salvestada need kohe digitaalsel kujul. Seda saab teha ühendades tahvelarvuti nutitelefoniga Bluetoothi ​​ühendusega või Wi-Fi kaudu, mis tähendab, et saate oma märkmed ja joonistused hõlpsasti üles laadida pilveteenustesse nagu Google Drive või Dropbox.

Lisaks sellele on tahvelarvutil mitmeid erinevaid funktsioone, nagu näiteks võimalus valida erinevaid pliiatseid ja värve, luua kihte, märgistada märkmeid ja palju muud. See on ka väga mugav ja lihtne kasutada ning võimaldab kasutajatel kiiresti oma ideid ja mõtteid fikseerida ilma erilise vaevata.

Wacom Bamboo Slate’i suurimaks puuduseks on selle autonoomia. See tahvelarvuti töötab patareidega ja võib vajada üsna sagedast laadimist. Lisaks võib see olla veidi kallis võrreldes teiste võimalustega, kuid see on siiski suurepärane investeering neile, kes selle funktsionaalsusega töötavad.

Kokkuvõttes on Wacom Bamboo Slate suurepärane valik neile, kes soovivad oma märkmeid ja joonistusi hõlpsalt digitaalsel kujul salvestada. Selle funktsionaalsus ja lihtne kasutamine muudavad selle heaks valikuks kunstnikele, disaineritele, õpilastele ja kõigile, kes soovivad oma tööd edukalt korraldada. Kuid selle kõrge hind ja sagedane laadimine võivad olla mõnele kasutajale takistuseks.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wacom Bamboo Slate”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Wacom Bamboo Slate
Wacom Bamboo Slate

139.99 

Parimad Hinnad
Logo