Huion Inspiroy Dial 2

159.00 

Viimati uuendatud 08/03/2023 15:18
SKU: 6930444802677 Kategooria:
Lisa oma ülevaade
Lisa soovinimekirjaLisatud soovinimekirjaSoovide nimekirjast eemaldatud 0

Huion Inspiroy Dial 2 tahvelarvuti on kõrgtehnoloogiline seade, mis on mõeldud graafikutele, disaineritele ja kunstnikele. Sellel on suurepärane omaduste komplekt, mis võimaldab teil loovust vabalt väljendada. Tahvelarvuti on varustatud erinevate funktsioonidega, mis annavad teile täieliku kontrolli.

Huion Inspiroy Dial 2 tahvelarvuti on kujundatud nii, et see oleks kasutajasõbralik ning pakub palju võimalusi. Tahvelarvuti on varustatud 8 kiirendusklahviga, mis võimaldavad kohandada töövoogu ja lihtsustada mitmeid ülesandeid. Samuti on see varustatud 5 programmeeritava nupuga, mis annavad teile kiire juurdepääsu erinevatele vahenditele.

Huion Inspiroy Dial 2 tahvelarvuti võimaldab teil teha täpseid joonistusi ja muid kunstiteoseid tänu selle tundlikule puuteekraanile. Tahvelarvutil on erinevad pliiatsid, mis võimaldavad teil joonistada erineva raskusega jooni ja varjundeid.

Huion Inspiroy Dial 2 tahvelarvutil on ka suurepärane aku tööiga. Täielikult laetud aku kestab umbes 16 tundi, mis võimaldab teil töötada pikki tunde ilma laadimiseta.

Huion Inspiroy Dial 2 tahvelarvuti eelised on selle täpne tundlikkus, kasutajasõbralik disain, kiire juurdepääs erinevatele vahenditele, erinevate pliiatsite mitmekülgsus ja pikk aku tööiga. Siiski on sellel ka mõned puudused, nagu näiteks kõrgem hind võrreldes teiste tahvelarvutitega ning võib olla raske kaasas kanda, kuna see on suurem kui mõned teised sarnased mudelid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Huion Inspiroy Dial 2 tahvelarvuti on suurepärane valik neile, kes otsivad kõrgtehnoloogilist ja kasutajasõbralikku seadet, mis annab täieliku kontrolli ja võimaldab loovust vabalt väljendada.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Huion Inspiroy Dial 2”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Huion Inspiroy Dial 2
Huion Inspiroy Dial 2

159.00 

Parimad Hinnad
Logo