HP Smart Tank Plus 570

352.06 

Viimati uuendatud 15/03/2023 13:39
SKU: 19342441334 Kategooria:
Lisa oma ülevaade
Lisa soovinimekirjaLisatud soovinimekirjaSoovide nimekirjast eemaldatud 0

HP Smart Tank Plus 570 on kvaliteetne ja mitmekülgne printer, mis on mõeldud kodukasutajatele ja väikeettevõtetele. See printer võimaldab teil printida, skannida ja kopeerida dokumente ning fotosid väga kõrge kvaliteediga. HP Smart Tank Plus 570 kasutab Tintidega täitepudelitesüsteemi, mis tagab madalad printimiskulud ja lihtsama tarvikute vahetamise.

HP Smart Tank Plus 570 printeri hind on natuke kallim kui mõned teised printerid turul, kuid see on õigustatud kõrgekvaliteedilise printimise ja madalamate kuludega tänu taaskasutatavatele tintidega täitepudelitele. See printer on ka väga lihtne kasutada tänu intuitiivsele puutetundlikule ekraanile ja kiirele juhtmevabale ühendusele.

HP Smart Tank Plus 570 printeri eelisteks on suurepärane printimiskvaliteet, madalamad printimiskulud ja lihtsam tarvikute vahetamine tänu taaskasutatavatele tintidega täitepudelitele. See printer on ka väga mugav kasutada tänu puutetundlikule ekraanile ja kiirele juhtmevabale ühendusele.

HP Smart Tank Plus 570 printeri puudused võivad hõlmata selle suurust, mis võib olla natuke suurem kui mõned teised printerid, kuid see on siiski kerge ja lihtne liigutada. Lisaks võib printer ise olla alguses natuke kallis, kuid madalamad printimiskulud tasuvad selle kiiresti ära.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “HP Smart Tank Plus 570”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

HP Smart Tank Plus 570
HP Smart Tank Plus 570

352.06 

Parimad Hinnad
Logo