Canon i-Sensys MF752Cdw

441.00 

Viimati uuendatud 15/03/2023 13:39
SKU: 4549292193176 Kategooria:
Lisa oma ülevaade
Lisa soovinimekirjaLisatud soovinimekirjaSoovide nimekirjast eemaldatud 0

Canon i-Sensys MF752Cdw on multifunktsionaalne printer, mis võimaldab printida, kopeerida, skannida ja faksida. See on suurepärane valik väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes vajavad kiiret ja usaldusväärset trükiseadet.

Printeril on võimekus printida kuni 27 lehekülge minutis, kasutades nii musta kui ka värvilist tinti. Tänu kahepoolsele automaatsele dokumendisööturile ja kahepoolsele prindimise funktsioonile on võimalik efektiivselt ja kiiresti printida suuremaid dokumente. Lisaks on seadmel ka USB-, Ethernet- ja Wi-Fi-ühendus, mis tagavad paindlikkuse ning lihtsa ja kiire jagamise.

Canon i-Sensys MF752Cdw hind on võrreldes mõne teise printeriga keskmisest kõrgem, kuid see on õigustatud tänu sellele, et see on multifunktsionaalne ja suudab teha palju erinevaid ülesandeid. Samuti on tindikulude osas see printer üsna ökonoomne.

Printeril on mitmeid eeliseid, nagu kiirus, mitmekülgsus ja võimekus printida suures mahus. Samal ajal võib see olla keeruline seadistada ja kasutada, kuna sellel on palju erinevaid funktsioone ja võimalusi, mis võivad olla algajatele keerulised.

Kokkuvõttes on Canon i-Sensys MF752Cdw hea valik, kui vajate kiiret ja usaldusväärset multifunktsionaalset printerit, kuid valmistuge veidi kõrgemaks hinnaks ning keerulisemaks seadistamiseks ja kasutamiseks.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Canon i-Sensys MF752Cdw”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Canon i-Sensys MF752Cdw
Canon i-Sensys MF752Cdw

441.00 

Parimad Hinnad
Logo