Rakvere spa pakkumised ja sooduskoodid

Rakvere spaas pakutakse sel aastal erakordseid eripakkumisi. Külastage meid ja nautige meie värskeid ja kvaliteetseid teenuseid. Meil on sooduskoodid, mis võimaldavad teil säästa kuni 20% kõigist spa teenustest! Tutvuge meie pakkumistega ja naudi head ja mugavat spa kogemust.

  • Kõik
  • Pakkumised
  • Kupongid
  • Müük
  • Aegunud

Rakvere spa pakkumised ja sooduskoodid pakuvad herilasevaimulisi elamusi, selle spa külastamine on hea mõte, kui otsite mõnusat aega või soovite lõõgastuda ja laadida energiat.

Rakvere spa pakkumised

Rakvere spa pakub erinevaid kulutõhusaid pakkumisi, mis sobivad erinevatele eelarvetele. Näiteks teie ja teie sõprade ja pereliikmete puhkuseplaanide rahuldamiseks on olemas eripakkumisi, mis hõlmavad sauna, basseini ja mineraalvee kasutamist ning mis võimaldavad maksimaalselt nautida Rakvere spa puhkust.

Rakvere spa sooduskoodid

Rakvere spa sooduskoodide kasutamine muudab puhkuse veelgi taskukohasemaks. Sooduskoodidele tuleb lihtsalt alati kirjutada, kui teete oma broneeringu.

Rakvere spa puhkuskulud

Üldiselt on Rakvere spa puhkuse kulud taskukohased. Sõltuvalt pakutavatest pakkumistest võib säästa isegi kuni 40%.

Rakvere spa aktiviteedid

Rakvere spa külastajatele on pakkuda palju tegevusi. Sauna ja basseini külastamise kõrval saate näiteks nautida erinevaid spa- ja iluhooldusi, erinevaid joogatunde ja rühmatrenni. Ka lastele on olemas mitmeid tegevusi ja rajatisi, sealhulgas mänguala ja muud mõnusad tegevused.

Rakvere spa on suurepärane elamus, mis pakub lõõgastust ja puhkust teie ja teie lähedaste jaoks. Erinevate pakkumiste ja sooduskoodide kasutamine muudab puhkuse veelgi soodsamaks. Külasta Rakvere spa ja naudi kvaliteetset puhkust!

Parimad Hinnad
Logo