Krauta pakkumised ja sooduskoodid

Krauta on Eesti populaarne e-pood, mis pakub laia valikut kvaliteetseid ja hästi hinnatud tooteid. Soodustuste ja sooduskoodide abil saate oma soetatud toodete eest väikese või suurema summa säästa. Uutel kasutajatel on võimalik registreerudes saada tasuta tere-soodustust ja olemasolevatele klientidele pakutakse soodustusi ja sooduskoode regulaarselt.

  • Kõik
  • Pakkumised
  • Kupongid
  • Müük
  • Aegunud

Krauta on üks suurimaid ja populaarsemaid veebipoekesid Eestis. Pakutakse suurt valikut tooteid ning palju pakkumisi ja sooduskoode, mis on klientidele kasulikud. Selles artiklis tutvustatakse lähemalt Krauta pakkumisi ja sooduskoode.

Krauta pakkumised

Krautal on pidevalt erinevaid sooduspakkumisi. Nende seas on näiteks toodete soodusmüügid, soodustused jõulude ja sünnipäevade ajal, alati kättesaadavad allahindlused ning mujal võib leida ka eripakkumisi. Samuti on võimalik säästa üksikute toodete ostmisel, kui teha ost kaasa külalised või tasuta saada tasuta kingitusi.

Sooduskoodide kasutamine

Sooduskoodide kasutamiseks tuleb sisenenud kood sisestada ostu kinnitamise etapis ette nähtud kohta. Soodustuste saamiseks peab kood olema kehtiv ning kõige selle saamiseks saab klient samuti soodustuste lehelt. Soodustuste saamiseks on ka teisi võimalusi, näiteks saab kasutada oma sõprade soodustusi, saada soodustusi oma liikmelisusega või saada eripakkumisi e-posti teel.

Sooduste kasutamise reeglid

Krauta pakub oma klientidele palju erinevaid kasulikke soodustusi, kuid nad nõuavad ka, et kliendid järgiksid teatud reegleid. Näiteks ei saa soodustuste kasutamine tooteid kombineerida, tooteid ei saa tagastada ega vahetada, tooteid ei saa kasutada kombinatsioonis mõne teise soodustusega jne.

Krauta kliendileping

Krauta leping sisaldab kõiki kasutustingimusi ja tingimustega seotud teavet. Selle lepingu täitmine on kohustuslik ning kliendil on kohustus tutvuda selle sisuga. Ka lepingust leiab üksikasjaliku teabe oma õiguste ja kohustuste kohta mõlema poole osas.

Krauta pakub suurt valikut tooteid ning palju erinevaid pakkumisi ja sooduskoode, mille abil on võimalik säästa. Eelkõige on oluline järgida lepingus sätestatud reegleid ja tingimusi ning mitte ületada piiranguid, et vältida tühistamist ja õigustest loobumist.

Parimad Hinnad
Logo