Apollo pakkumised ja sooduskoodid

Apollo pakub mitmeid pakkumisi ja sooduskoode, mis võimaldavad tavapärasest odavamalt reisida. Apollo sooduskoode saab leida Apollo veebisaidilt või otsides erinevaid veebiportaale, millel on Apollo sooduskoode. Sooduskoode kasutatakse piletite, lisateenuste ja muude toodete soodustamiseks. Soodustuste ja pakkumiste hulka kuuluvad näiteks lennupileti soodustused, kuludekvootide alandamine, piletite soodustuste kombinatsioonid, juhuslikud sooduspäevad ja võimalused.

  • Kõik
  • Pakkumised
  • Kupongid
  • Müük
  • Aegunud

Apollo on Eesti suurim reisikorraldaja, mis pakub klientidele kõige hubasemaid ja mugavamaid rahvusvahelisi reise. Soovides pakkuda veelgi paremaid pakkumisi, on Apollo viimasel ajal hakanud pakkuma põnevaid allahindlusi ja sooduskoode, et kliendid ei maksaks liiga palju.

Apollo pakkumised

Apollo pakub igal aastal kliendile kõige soodsamaid hinnapakkumisi ja puhkusepakkumisi, et pakkuda parimat võimalikku teenust. Apollo pakub mitmesuguseid allahindlusi, mis algavad 10% allahindlusest kuni 50% allahindluseni. Samuti on alati võimalik leida eri hinnakujunduse pakkumisi, mis muudavad klientide puhkuse veelgi soodsamaks.

Sooduskoodid

Apollo sooduskoodide abil saab klientidele veelgi suuremaid allahindlusi. Apollo sooduskoodid võimaldavad klientidel säästa lisatud lisatasudega nagu näiteks lennu piletite, hotellide ja teenuste eest tasumine. Sooduskoodide abil on võimalik säästa 50% kuni 70% lisatud lisatasudest.

Pakkumistele kehtivad tingimused

Apollo sooduspakkumistele on vastavalt olulised tingimused. Erinevate sooduspakkumiste juures on oluline meeles pidada, et mõningate pakkumiste juures on fikseeritud konkreetne reisiperiood, näiteks allahindlus grupi reisidele. Mõned pakkumised kehtivad ainult teatud lennu ja hotellide jaoks. Seetõttu on oluline enne reisi kontrollida kõiki pakkumisele kohaldatavaid tingimusi.

Mida Apollo pakub?

Apollo pakub klientidele mitmesuguseid pakkumisi ja puhkusepakkumisi, et pakkuda neile parimat võimalikku teenust. Apollo pakub ülemaailmset lennuvalikut, kus kliendid saavad valida oma lemmiklennufirmade ja lennutüüpide vahel. Apollo kaudu on võimalik broneerida hotellid ja teha palju muud, alates teatris külastamisest kuni autorentide ja ümberehitusteenusteni.

Apollo pakub klientidele suurepärast lisaväärtust ja lisaväärtust, mis muudab nende puhkused veelgi paremaks. Apollo pakkumised ja sooduskoodid võimaldavad kliendil säästa palju raha ja nautida veelgi mugavamat puhkust. Apollo on Eesti parim reisikorraldaja, mis aitab klientidel näha maailma ja kogeda midagi võrratut.

Parimad Hinnad
Logo