Kuidas joonistada hobust

Hobuste joonistamine on ideaalne algajatele kunstnikele, sest hobuste kujutamine ei ole nii keeruline, kuid tulemus võib olla väga autentne. Siin õpid, kuidas joonistada hästi tehtud hobune, olgu see siis reaalne hobune või tõsieluline tegelane.

Põhijooned

Nagu kõigil loomadel, on ka hobustel kindlad joonised, mille järgi tuleb joonistada. Kõige tähtsamad on hobuste silmade, kaela, pea ja selga kujutamine. Hobused on suured loomad, seetõttu tuleb välja tuua nende massiivsus ja tugevus.

Materjalid

Kõige populaarsemad joonistamise materjalid on pastellkriidid, pliiatsid, akvarell või õli värvid. Hobuste joonistamiseks sobib kõige paremini pastellkriit, mis annab välja paksu, värvikat ja ebatäiuslikku värvi.

Samm-sammul Joonistamiseks

  1. Alusta aluse joonistamisega. Kõigepealt joonista hobuse ristkülikuline kontuur ja lisa jooned, mis kujutavad hobuse keha.
  2. Alusta hobuse silmade, nina, suu ja kaela joonistamisega. Hobuse silmad on suured ja pikad, nina on ümara kujuga ja suu on kahvatu.
  3. Joonista järgmiseks pea ja kõrvad. Kõrvad peaksid olema lühikesed ja sirged.
  4. Lõpuks joonista hobuse selg ja sabas. Hobuse selg on pikk ja sabas lühike.

Viimistlus

Kui alustatakse hobuse joonistamisega, on oluline, et kunstnik ei jääks liiga detailidesse. Teema on väga konkreetne, kuid joonistamise protsessi tehakse vabalt ja loominguliselt. Kui te olete oma tööga rahul, saate alustada viimistlemisega. Heade tulemuste saamiseks kasutage hästi tasakaalustatud segusid ja värve.

Kokkuvõttes selgub, et hobuste joonistamiseks on tarvis välja tuua nende loomulikku tugevust ja liikuvust. Parima tulemuse saavutamiseks peaks kunstnik järgima sammu-sammult joonistamise tehnikat ja kasutama pastellkriidid. Nii saate luua armastatud ja usaldusväärse hobuse joonistuse.

Meil on hea meel kuulda teie mõtteid

Jäta vastus

Parimad Hinnad
Logo